Зустріч студентів з представниками ГО “Центр UA”

28 вересня 2017 року у рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін”  відбулася зустріч студентів ННІ права з громадською організацією “Центр UA”, експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS.

Мета туру – залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики. На зустрічі обговорювалися такі питання:

• які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні?
  • за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень?
  • що передбачає реформа спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та яка модель спрацює найкраще для України?
  • які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?
  • як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші, та яка система контролю за ефективністю потрібна в умовах децентралізації?

Зустріч була цікавою, динамічною. Сподіваємось, що позиції, зібрані в рамках консультацій, будуть враховані профільними міністерствами при підготовці пропозицій щодо зміни державної політики.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку