Зустріч студентів ННІ права з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області

Зустріч студентів ННІ права з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області

18 жовтня відбулась зустріч представників  юстиції зі студентами 2, 3 курсів ННІП, у рамках Всеукраїнського просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією та законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. 

 

В рамках проекту було здійснено інформування та надання прикладних рекомендацій студентам щодо захисту прав,  формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

 

Допомідачі: Панчук Вікторія Вікторівна (Прокурор прокуратури Рівненської області),  Яцюк Наталія Василівна (Перший заступник начальника  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області), Нагорний Віктор Володимирович (Головний спеціаліст з питань запобігання корупції Головного територіального управління юстиції у Рівненській області) розкрили  суть поняття  неправомірної вигоди. Так, Панчук Вікторія Вікторівна  розповіла  студентам про особливості методики розслідувння таких злочинів як хабар. Нагорний Віктор Володимирович проінформував присутніх  про кримінальну відповідальність за дії які можна кваліфікувати як хабар. 

 

Зустріч була цікавою. Надіємось на подальшу співпрацю.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки