Зустріч студентів-юристів з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області

23 травня 2017 року в стінах Навчально-наукового інституту права НУВГП відбулась зустріч представників Головного територіального управління юстиції в Рівненській області та студентів спеціальності Право. Начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненської області Смачило Іванна Василівна розповіла про те, що освіта на сучасному етапі державотворення є важливим елементом формування особистості. На сьогодні управління юстиції готове співпрацювати з українськими вишами. Головне  територіальне  управління юстиції в Рівненській області займається різними сферами, зокрема банківською, реєстраційною, виконавчою та іншими. Сучасна політика державного управління направлена на те, щоб в даних сферах працювали компетентні, молоді, активні спеціалісти. Вступ в силу нового закону "Про державну службу" зумовив можливість  працювати  на посадах державних службовців  особам, які отримали диплом освітнього рівня «бакалавр».

В свою чергу, начальник відділу кадрової роботи та державної служби ГТУЮ в Рівненській області Брисковець Руслана Анатоліївна розповіла про процедуру вступу на державну службу, механізм проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, особливості  опублікування вакантних посад на сайтах державних відомств та інше.

Представник головного територіального управління Дмитрієнко Сергій Вікторович наголосив, шо на сьогодні є 30 вакантних місць державних службовців, в межах яких проводитимуться конкурси та підкреслив, шо держава піклується про своїх працівників, а посади державних службовців краще фінансується впорівнянні з іншими роками. На зустрічі студенти були активними, задавали запитання та зацікавились наданою інформацією.

Дякуємо представникам Головного територіального управління юстиції в Рівненської області за дружній візит та надіємось на подальшу співпрацю.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку