ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

07 грудня 2015 року в корпусі 2А Національного університету водного господарства та природокористування відбулась зустріч студентів навчально-наукового інституту права та представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.   Доповідаючими на зустрічі  були: начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Світлана Бідюк та головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації РЦ з НБВПД у Рівненській області Сергій Панасюк.

Представники центру розповіли присутнім про систему БВПД, організацію роботи Регіонального та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, особливості кримінального, адміністративного, цивільного процесу,  основні положення ЗУ "Про безоплатну правову допомогу",  та про порядок надання безоплатної вторинної допомоги.

Студенти були активними на  заході та проявили ініціативу долучитись в майбутньому до надання безоплатної допомоги в рамках Юридичної клініки університету.