"Золота осінь-2017" вдалася на славу!!!!!!!!!!!

18 жовтня 2017 року відбувся щорічний концерт молодих талантів "Золота осінь - 2017" для студентів ННІ права.

Цього року студенти-першокурсники неабияк здивували своїми талантами. Найбульше журі вразили: танець у виконанні Волкової Ілони та Лівчук Світлани, авторський вірш Хомчук Віти, вокал Квятковської-Новосельської Тетяни та Коночука Володимира, який був і ведучим вечора у парі з Мовчанець Іриною.

Прикрасою виступу був СТЕМ "Гастролі О. Винника",який викликав у глядачів сміх та веселі емоції.

Висловлюємо щиру подяку студентам за виступ та заступнику директора Вікторчук Марії Василівні за професійну підготовку дійства (розпорядження директора додається).

Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!