Золота осінь-2015

Цієї осені студенти навчально-наукового інституту права вперше взяли участь у щорічному конкурсі творчості молодих талантів «Золота осінь-2015». Підготовка до участі в конкурсі студентів І курсів відбувалася під керівництвом асистента кафедри спеціальних юридичних дисциплін Гришко В.І. та завідувача кафедри конституційного права та галузевих дисциплін к.ю.н. Міщук І.В.

Виступ студентів охоплював різні жанри: пісні, танці, декламування поезії, номер КВК. Між номерами відбувався справжній судовий процес, який відбувався у видуманому  чарівному лісі. Дійство принесло масу задоволення студентам та викладачам.

Для оцінки виступів було сформовано журі у складі к.ю.н., доц. Міщук І.В., асистента Гришко В.І., завідувача лабораторією Гангура І.М., голови студентського парламенту ННІП Чоланюк М.В.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку