Змагання першості з міні-футболу

15 травня 2015 року на відкритому стадіоні НУВГП відбулись змагання першості з міні-футболу. У змаганнях брали участь команди студентів навчально-наукового інституту права І-ІІІ курсів.

Гравців команд підтримували одногрупники, викладачі та куратори. За результатами змагання адміністрацією інституту  всі команди були нагородженні грамотами.

За зайняте І місце  в змаганні по міні-футболу кубком нагороджено команду ІІІ курсу напряму підготовки «Правознавство», за зайняте ІІ місце нагороджено почесною грамотою студентів команди ІІ курсу напряму підготовки «Право», ІІІ місце здобула команда І курсу напряму підготовки «Правознавство».

Почесними грамотами «Кращий гравець» нагороджено Проца Вадима, Бездіжого Антона, Олексієвця Богдана, Петрикова Олега.

Напружена та цікава боротьба принесла масу задоволення як гравцям так і вболівальникам.