Змагання першості баскетболу в новоствореному навчально-науковому інституті права

23.04.2015 року на відкритому стадіоні НУВГП відбулись змагання першості з баскетболу між командами студентів І, ІІ, та ІІІ курсів навчально-наукового інституту права. Гравців команд підтримували одногрупники, викладачі та куратори. За результатами змагання адміністрацією інституту  всі команди були нагородженні солодкими подарунками та грамотами.

За зайняте І місце  в змаганні по баскетболу кубком нагороджено команду напряму підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність», за зайняте ІІ місце нагороджено почесною грамотою студентів команди ІІІ курсу напряму підготовки «Право».

Почесними грамотами «Кращий гравець» нагороджено  Бережнюка Андрія, Мельничука Олександра,  Теслюка Андрія, Примака Дмитра.

Напружена та цікава боротьба принесла масу задоволення як гравцям так і вболівальникам, тому бажаємо всім охочим студентам й надалі долучатись до спортивно-масової роботи інституту.