Журналістська майстерність на практиці

В офісі теле-радіо-компанії  «Ритм» відбулася  екскурсія для студентів магістратури напрямку «Право» НУВГП  .  Зі слів п’ятикурсників Віталія Шульги та Михайла Коротчука, вони  ознайомилися з особливостями роботи на телебаченні та радіомовленні. Окрім цього, побували в самому «серці» компанії, в офісі підготовки матеріалів, де отримали корисні поради від працівників «Ритму» щодо питань роботи журналіста.
    За словами студентів, екскурсія дуже сподобалась. Екскурсію організував  викладач предмету «Журналістська майстерність» Курсик Олександр Васильович. Магістри і надалі бажають вивчати  «Журналістську майстерність» саме в такому, практичному, напрямку.
    Для особливо зацікавлених, пан Олександр, дозволив залишитися після екскурсії на практиці побачити процес запису прямого ефіру однієї з радіопрограм. Сподіваємось, навчання студентів-юристів продовжуватиметься в такому плані й надалі, а дехто з них, окрім захисту наших прав зможе радувати своїми журналістськими здобутками.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку