«Завтра.UA» у НУВГП

Цього року вже вдванадцяте стартував відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука, який дозволяє виявити активних, цілеспрямованих студентів, готових реалізовувати свої наукові проекти та ідеї в життя. Ініціативу взяти в ньому участь проявили і студенти ННІ права.

З метою ознайомлення студентів з умовами та етапами проведення конкурсу сектором наукової роботи студентів та представниками стипендіальної програми «Завтра.UA» 26 жовтня 2017 року наші стденти взяли участь у  презентації стипендіальної програми.

Для зацікавлених  студентів 3-6 курсів різних ННІ університету презентацію провів Олег Фурманець – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП, стипендіат програми «Завтра.UA». Враховуючи свій практичний досвід, Олег Фурманець  дав слушні поради студентам щодо коректного заповнення супровідних документів та особливостей проходження 3 етапу конкурсу. Також було наголошено, що активна громадська позиція є одним із основних критеріїв при відборі претендентів  щодо участі у заключному етапі конкурсу.

Своїм досвідом та враженнями про конкурс із присутніми також поділилася студентка 6 курсу ННІЕМ – Ткачук Анна, яка у минулому навчальному році стала одним із 100 стипендіатів програми «Завтра.UA». Вона розповіла про можливості, які відкрилися перед нею завдяки отриманню звання стипендіата, і акцентувала увагу на те, що важлива не лише перемога, але і досвід та знайомства, здобуті під час участі у конкурсі.

Сподіваємося, що цей захід став цікавим та корисним для студентів, які мають цікаві задумки та власні проекти, а головне – показав додаткові можливості для персонального розвитку та надав віри та впевненості у своїх силах. Залишається тільки діяти та рухатись уперед.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку