З початком нового навчального року!!!

Сьогодні 1 вересня! Сьогодні день знань і найголовніше: сьогодні Посвята в студенти НУВГП! Традиційно до святкувань долучилися студенти і викладачі навчально-наукового інституту права.

Свято відкрили неповторні дівчата із ансамблю сучасного танцю «X-Dance». Далі усіх присутніх привітав ректор університету Віктор Мошинський, побажавши всім «усіляких гараздів», а також традиційно почесні гості: голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, міський голова Рівного та, до слова, наш випускник Володимир Хомко. Після цього відбулася спільна молитва з архієпископом Рівненським та Острозьким Іларіоном, під час якої він освятив усіх присутніх святою водою.

Цьогоріч в університеті цінними брендовими подарунками були нагороджені абітурієнти з кожного навчально-наукового інституту, що набрали найвищі бали при складанні ЗНО. Серед вступників навчально-наукового інституту права такий подарунок отримала Віннічук Іванна.

Після урочистостей всіх студентів-першокурсників, їх батьків та викладачів привітав з початком нового навчального року директор ННІП проф. Цимбалюк Валерій Іванович. Він розповів студентам про особливості навчально-виховного процесу в НУВГП, познайомив їх з викладачами та кураторами. Зустріч була цікавою та приємною.

Бажаємо всім успішного навчального року!!!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку