17 травня відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "людина у світі духовної культури". Організаторами виступили кафедра міжнародного права, кафедра суспільних дисциплін та юридичної журналістики і кафедра філософії. У конференції взяли участь більше 50 студентів, яких навчають викладачі ННІ Права. На пленарному засіданні студенти ННІ Права виголосили доповіді: Алексійчук Ольга «Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу)» в Україні як правовий документ», Дика Вікторія «Вплив політичних поглядів Пейна на розвиток правової думки США», Лопуга Марія «Реалізація права на свободу інформації в Законі України «Про друковані засоби масової інформації (пресу)». На секційних засіданнях також студенти ННІ Права виявили активність, виголошуючи доповіді своїх наукових досліджень та задаючи запитання. Зокрема, ці секційні засідання стосувалися політико-правових аспектів буття людини в добу глобалізації, правових цінностей та цінності права як основоположних засад розвитку демократичних суспільств, сучасних технологій навчання та потенціалу людини в межах духовної парадигми психології та педагогіки. Професор Цимбалюк Валерій Іванович підтримав присутніх на конференції молодих дослідників і відзначив важливість студентської науки як вагомого поштовху у особистому розвитку і на науковій ниві.

Також конференцію відвідали гості з Національного університету «Острозька академія», Житомирського державного університету ім. І. Франка, Рівненський інститут Київського університету права НАН України, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюята інших ВНЗ.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку