Вітаємо випускників-магістрів спеціальності "Право"!!!

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам навчально-наукового інституту права (спеціальність "Право").

З привітальним словом та почесною місією вручити дипломи до студентів звернулися проректор НУВГП Валерій Сорока та директор ННІ права Валерій Цимбалюк.

Дипломи з відзнакою отримали: Богуш Роман, Забейда Марія, Яковлєва Ніна, Хакімова Ірина, Тарасова Ольга, Васюк Дарія, Годун Анастасія, Шульга Віталій, Полюхович Ірина, Чутик Вікторія.

Ці студенти, окрім диплома про вищу освіту, отримали дипломи "Гордість ННІ права НУВГП", які їм вручила заступник директора, куратор групи ПР-62 Інна Міщук.

Кожному випускнику з ініціативи заступника директора, куратора групи ПР-61 Вікторії Гришко було врочено почесні медалі "Випускник ННІ права - 2018".

Зі словами привітання та подяки до присутніх звернулися представники від випускників Микола Забава та Олександр Мельничук, які у своїх промовах згадували всі шість років вселого, динамічного, творчого студентського життя.

На завершення зі словами вдячності та настанови звернувся до випускників Юрій Яковлєв, батько студентки та представник батьківського комітету.

Отож, в добру путь, наші випускники!!!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку