Вітаємо випускників!!!!!!!!!!!!

27 червня2017 року в актовій залі НУВГП відбувся випускний бал для студентів-бакалаврів навчально-наукового інституту права. Ведучими цієї  події були незамінні на кожному святі Мельничук Олександр та Забава Микола.

Випускний вечір – важлива подія для усіх в університету. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо.

Відкрив урочистості та вручив студентам дипломи з відзнакою директор ННІ права НУВГП проф. Цимбалюк В.І. Привітати випускників та нагородими подяками від ректорату батьків студентів, які протягом навчання брали активну участь у різних сферах життя навчально-наукового інституту права завітав проректор НУВГП Сорока В.С.

Куратори груп Міщук І.В. та Гришко В.І. вручили дипломи студентам своїх груп, а заступник директора Пасічнюк В.Б. нагородив кращих студентів грамотами.

Зі словами привітання виступили батьки випускників - члени батьківського комітету Градиський Валерій Іванович та Глівчук Оксана Миколаївна.

Слова подяки від студентів батьками, викладачам та кураторам оголосили староста групи ПР-42 Кутинець Вікторія та голова студентського профкому Градиський Тарас.

Розважали гостей, випускників, батьків та викладачів мистецькі колективи ННІправа. Виступили перед присутніми і команда КВК випускників "505".

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку