Вітаємо першокурсників

В суботу 1-го вересня уже вшосте навчально-науковий інститут права вітав вступників з Днем знань.

Першим етапом уже традиційно стала посвята в студенти. Студентів-першокурсників разом із батьками привітав ректор Віктор Мошинський, коротко розповів про університет, дав поради та настанови щодо того, як бути успішним студентом та хорошою людиною.

Далі до присутніх з вітаннями також звернулися очільники наших міста та області – заступник міського голови Віталій Герман, голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Також традиційно відбулася і спільна з протоієреєм УПЦ КП Сергієм Лучаніном молитва за студентів.

Після офіційностей на посвяті була також і щорічна передача атрибутики ННІ першокурсникам, виступ  ансамблю сучасного танцю “X-Dance”, а також ректор особисто нагородив вісімку найкращих вступників за конкурсним балом з кожного інституту. Серед нагороджених і наша студентка Єфімчук Марія.

Далі усі першокурсники в рамках другого етапу святкування відправилися на зустрічі із керівництвом інституту, де їм розповідали про особливості навчального процесу, знайомили з викладачами та кафедрами тощо.

А ось уже ближче до вечора студентський парламент за підтримки адміністрації організував для першокурсників по-істині унікальне для Рівного свято – ніч в університеті.

Близько 300 «новобранців» зібралися о 20.00 в приміщенні Open Office, де все і розпочалося. Як і годиться, спершу – офіційна частина: знайомство зі студентським самоврядуванням, його структурою, відділами, роботою тощо. Для присутніх до самої ночі діяли багато цікавих зон, серед яких 2 фотозони, зона кінопоказу, де транслювали контент із Рівненського кінофестивалю «Місто мрії». Популярною локацією була локація з настільними іграми, а також лаундж-зона з балабасами, чаєм-кавою та печивом.

Родзинкою вечора стала дискотека у сховищі університету – це драйв, а також неповторна атмосфера.

Тож щиро вітаємо усіх наших першокурсників, дякуємо, що обрали наш університет та бажаємо легкого та успішного навчання.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку