ВІТАЄМО МАГІСТРІВ кафедри суспільних дисциплін із успішним захистом

ВІТАЄМО МАГІСТРІВ  кафедри суспільних дисциплін із успішним захистом

22 лютого 2018 року на кафедрі суспільних дисциплін відбувся захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти заочної форми навчання за спеціальністю «Управління навчальним закладом (за типом).

Головою ДЕК призначено Дубич Клавдію Василівнудоктора наук з державного управління, професора, експерта з соціальних проблем, члена Міжнародної академії соціальної роботи.

У складі комісії були професори, доценти, кандидати та доктори педагогічних наук кафедри суспільних дисциплін.

До захисту було представлено результати наукових досліджень 12 студентів-випускників. Тематика робіт була актуальною та різноманітною. Кваліфікаційні роботи свідчать про високий рівень підготовки випускників кафедри, адже під час навчання вони набули компетенцій, які відповідають європейським стандартам вищої освіти.

Наполегливість, отримані знання й обґрунтовані рекомендації, запропоновані в межах магістерських робіт, були високо оцінені членами екзаменаційної комісії.

Усі магістерські роботи виконані за реальними завданнями і мають по 1-2 наукових публікації за матеріалами виконаного дослідження. В аспірантуру рекомендовано 3 магістрів.

Випускники отримали навички наукової роботи, здатність науково й творчо мислити та упроваджувати здобуті компетенції у практичній діяльності.

Науково-педагогічні працівники та співробітники кафедри суспільних дисциплін від душі вітають магістрів із успішним захистом.

Щиро бажаємо творчих успіхів, професійних злетів, натхнення, життєвих перемог.

Нехай ця освітня сходинка спонукатиме до саморозвитку й надалі.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку