Вітаємо кращу спортсменку ННІП

Студентка ІІІ-курсу  спеціальності «право» Кравчук Ганна була визнана найкращим спортсменом навчально-наукового інституту права  на церемонії  з щорічного вшанування спортсменів НУВГП.

Захід організувала і провела  кафедра фізичного виховання. За повідомленням старшого  викладача цієї кафедри   Юрія Кособуцького, на церемонію вшанування кращих спортсменів до спортивної зали НУВГП були запрошені ректор університету, проректори, директори навчально-наукових інститутів, а також мер міста Володимир Хомко.  Традиційно було відзначено і нагороджено найкращих спортсменів інститутів та збірних команд університету з різних видів спорту. Кравчук Ганна   визнана кращою   у  грі з настольного тенісу і нагороджена почесною грамотою та грошовою премією.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку