"Вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності" - інтерактивна лекція

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

07 жовтня 2020  року  студенти-магістри  6 курсу спеціальностей Право та Правоохоронна діяльність мали нагоду поспілкуватися з Вадимом Лавренюком, професіоналом з інтелектуальної власності, очільником розвитку медіації в сфері інтелектуальної власності "Український інститут інтелектуальної власності".

Під час інтерактивної лекції "Вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності" пан Вадим розкрив проблематику вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, переваги позасудових способів вирішення таких конфліктів. Лектор акцентував увагу на міжнародному досвіді та перспективах вирішення ІВ спорів в Україні за допомогою медіації (способу вирішення спору за допомогою нейтрального, незалежного посередника), що має ряд переваг, таких як конфіденційність, збереження фінансових та часових ресурсів, гнучкість в ухваленні рішень тощо. Студенти мали можливість вирішувати практичні ситуації, ознайомилися з судовою практикою.
Учасники лекції обговорили питання у сфері інтелектуальної власності, які мають для них особливий інтерес. Вадим Лавренюк радо відповів на запитання та висловив свої міркування з приводу доцільності спеціалізованого суду з вирішення ІВ спорів.
Щиро дякуємо доповідачеві та очікуємо на нові цікаві зустрічі.

Читайте нас також: