Виїзне засідання педагогічного лекторію навчально-наукової лабораторії гуманітарної освіти

4 жовтня 2017 року відбулося виїзне засідання педагогічного лекторію навчально-наукової лабораторії гуманітарної освіти за участю магістрів ПВШ-51 та ПВШз-51 у Рівненському базовому медичному коледжі на тему «Застосування інноваційних технологій у процесі медичної освіти».

Магістрами та викладачами коледжу у формі круглого столу було проведено інтегрований професійно-зорієнтований освітній полі-захід «Здорове серце».

З вітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи к.пед.н., викладач біології, медичної біології, медичної ботаніки Бухальська Світлана Євгенівна, яка наголосила на тому, що слід підвищувати обізнаність населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганду профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Цікавими і насиченими інноваційними педагогічними методами та прийомами були доповіді магістрів Друзюка Романа Богдановича «Будова та фізіологія серцево-судинної системи» та Сергеєвої Ганни Миколаївни «Сім правил здорового серця».

У режимі «вільного мікрофону» було підведено підсумки заходу і проаналізовано, які інноваційних технології застосували його організатори і учасники.

Під час зустрічі було домовлено про співпрацю в рамках навчально-наукової лабораторії гуманітарної освіти та методичного кабінету коледжу.

Завідувач навчально-науковою лабораторією

гуманітарної освіти доцент А.В.Кочубей