Відкрите лекційне заняття проф. Кафарського В.І.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

14 вересня 2023 року об 11:15 було проведено відкрите лекційне заняття з освітньої компоненти: «Теорія держави і права» на тему: «Право і справедливість у глобальному світі в умовах миру та війни» д.ю.н., професором, професором кафедри правоохоронної діяльності та спеціальних юридичних дисциплін Кафарським Володимиром Івановичем на І курсі (групи ПР-11, ПР-12, ПР-13) у 823 аудиторії.
На лекції були присутні викладачі різних кафедр ННІП.
Лектор під час заняття висвітлив справедливість як категорію, що не збігається повністю із правом і не входить в нього цілком, проте доволі тісно повʼязана із ним і чинить серйозний вплив як на правотворчість, так і на правозастосування. Органічне застосування різноманітних методів та прийомів педагогічного впливу сприяло встановленню контакту лектора з слухачами, породжувало емоційний відгук у студентів та сприяло активізації їх пізнавальної діяльності.