Відкриті судові засідання - практичний досвід для майбутніх юристів!

День відкритих дверей у Апеляційному суді Рівненської області — комунікаційний захід, який популяризує професію судді, працівника суду, допомагає студентству оцінити переваги добросовісного ставлення до освітнього процесу, ознайомитись із різними напрямками юриспруденції, визначитися який із них найбільш цікавий та, не менш важливо, залишатися законослухняним громадянином, аби в стіни суду потрапляти в якості працівника, адвоката, захисника, представника, судді.

У рамках цього заходу наші студенти відвідали кілька судових засідань як кримінального, так і цивільного спрямування. Зокрема, побували при розгляді апеляційних скарг про зміну запобіжного заходу підозрюваному у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди зі смертельним наслідком; про зміну вироку в частині призначеного покарання обвинуваченим у вчиненні розбою з проникненням у житло; про скасування ухвали місцевого суду, яким той заборонив Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення вчиняти будь-які дії, пов’язані з припиненням використання технології аналогового телебачення.

Зі студентами-правниками поспілкувалися судді Степан Шимків, Сергій Хилевич та Сергій Боймиструк.  Досвідчені судді відповіли на запитання, що цікавлять молодь, у тому числі й про реформування судової влади, про новели сучасного судочинства, обговорили основні завдання, що стоять перед судами апеляційної інстанції, а також виокремили пріоритетні якості, якими повинен володіти випускник юридичного факультету.

Уже на найближчий час сплановані нові зустрічі, в стадії розробки модельне судове засідання, учасниками розгляду якого будуть самі студенти, та відбудеться воно в стінах суду апеляційної інстанції.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку