Відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності 011 «Науки про освіту», спеціалізація «Педагогіка вищої школи» заочної форми навчання

Відбувся захист магістерських робіт зі спеціальності  011 «Науки про освіту», спеціалізація «Педагогіка вищої школи» заочної форми навчання

21 лютого 2018 року на кафедрі суспільних дисциплін ННІП НУВГП тривав захист магістерських робіт студентів заочної форми навчання.

Головою ДЕК призначено Малафіїка Івана Васильовича – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри загальної і соціальної педагогіки та управління освітою Рівненського державного гуманітарного університету, члена-кореспондента Міжнародної академії педагогічних і соціальних наук, академік Української Академіїакмеологічних наук. У складі комісії доктори, доценти, кандидати педагогічних наук кафедри суспільних дисциплін.

До захисту було представлено результати досліджень 6 студентів-випускників. Тематика робіт була цікавою та різноманітною, а задекларовані проблеми актуальними і такими, що потребують нагального вирішення. Позитивним було те, що у всіх роботах була наукова новизнаодержаних результатів і запропоновано ефективні моделі, педагогічні умови, практичні рекомендації тощо щодо вирішення певних педагогічних проблем у коледжах, вищих навчальних закладах освіти.

Екзаменаційна комісія організовано та в доброзичливій атмосфері провела захисти магістерських робіт.

Всі успішно захистили роботи і трьом студентам було надано рекомендації для навчання в аспірантурі.

Вітаємо студентів із успішним захистом і бажаємо їм нових звершень і досягнень!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку