Відбувся круглий стіл з відновного правосуддя

31 травня 2017 року у прес-центрі навчально-наукового інституту права відбувся кругли стіл (за результатами роботи школи з відновного правосуддя проф. Цимбалюка В.І.) «Актуальні проблеми впровадження процедури медіації в Україні»

Метою круглого столу було обговорення сучасних актуальних проблем застосування та впровадження процедури медіації в Україні.

Відкрила круглий стіл заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник викладацької групи медіаторів навчально-наукового інституту права, кандидат юридичних наук, доцент Міщук Інна Володимирівна. Вона розповіла про необхідність вивчення студентами-правниками відновного правосуддя та значення медіації у професійному становленні майбутніх юристів.

Студенти, представники всіх курсів, підготували змістовні доповіді, чітко та аргументовано відповідали на поставлені питання.

Свою доповідь озвучила і голова ГО «Центр медіації та діалогу» Водоп’ян Тетяна Вікторівна, кандидат юридичних наук, доцент, де зазначила про важливу роль медіатора, його особисті якості та професіоналізм. Тетяна Вікторівна вручила подяки адміністрації ННІ права за вагомий внесок в розвиток відновного правосуддя та поширення культури медіації в Україні.

Підсумки круглого столу підвела керівник студентської групи медіаторів навчально-наукового інституту права,  кандидат філософських наук, доцент Мельничук Юлія Іванівна, яка подякувала всім за гарну підготовку та організацію заходу.

Завершальне слово сказала заступник директора ННІ права з наукової роботи Гришко Вікторія Іванівна та нагородила сертифікатами всіх учасників.

За матеріалами круглого столу буде підготовлено електронний збірник наукових статей студентів, який буде розміщено на сайті НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку