Від вдалого виступу часто залежить доля людини

Від вдалого виступу часто  залежить доля людини

Затамувавши подих, першокурсники  інституту права слухали відкрите заняття кандидата філологічних наук В.І.Шанюка  з юридичної риторики.  На лекції майбутні юристи  з цікавістю переглянули  фрагмент    обвинувачувальної промови  прокурора на суді. Вони жваво обговорили як позитивні, так і негативні  моменти  прокурорського виступу, звернули увагу на недопустимі в мові юриста моменти, зробили висновки щодо  його артикуляції, зовнішності, постави.  Як приклад зразкового виступу юриста на суді, студенти проаналізували   зміст промови  відомого адвоката Федора Плевако на процесі, де звинувачувалася старенька бабуся у крадіжці бляшаного чайника. У результаті вдало аргументованого виступу  адвоката присяжні бабусю виправдали.

Під час лекції  слухачі познайомилися з основними вимогами  до публічної промови  та збагнули необхідність ретельного аналізу  під час підготовки власного виступу. Таким чином, студенти зрозуміли, що від вдалої промови на суді залежить доля людини.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку