Весна починається з Шевченка

Хорошою традицією в навчально-науковому  інституті права НУВГП стало відзначення «Шевченківьких днів». Зала прибрана вишиваними рушниками. Перед портретом Кобзаря лежить гілка калини, горить свічка.  Урочистості зібрали вбраних у вишиванки викладачів та студентів-правників. Сьогодні звучали маловідомі факти просвітницької діяльності біографії Кобзаря. Справжнім дивом був перегляд  його букваря, видання 1861 року, який справедливо вважається бібліографічною рідкістю. Під час вшанування Тараса Григоровича Шевченка, студенти дізналися, що він був засновником не лише нових напрямків у поезії, прозі, драматургії, живописі, а й у будівництві українського національного шкільництва.  Цікавими були виступи студентів Ілони Волкової, Юлії Ветрової, Тетяни Чайковської. Напередодні жіночого свята Лівчук Світлана познайомила учасників заходу з історією останнього кохання Тараса до красуні Ликерії Полусмак. Про Шевченка-художника розповіла Мовчанець Ірина. У виконанні студентів  Іванни Віннічук, Андрія Леська, Марії Левчук, Оксани Протасюк, Діани Гамери звучали вірші . Окрасою заходу були пісні Віти Хомчук та Оксани Поліщук. Стіни аудиторії прикрашала виставка малюнків на твори Тараса Григоровича учениці 2-В класу ЗОШ № 25 м. Рівного Гришко Юліани, яка теж продекламувала вірш Т. Шевченка “Сон”. Колектив бібліотеки  НУВГП представив до уваги присутніх виставку творів Шевченка. Захід супроводжувався слайдами картин Великого Кобзаря. Вступне та заключне слово було за директором інституту, професором Валерієм Цимбалюком . У підсумку учасники отримали грамоти та виконали колективно пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку