Вечір у музично-драматичному театрі

Вечір у  музично-драматичному театрі

7 листопада студенти ННІП та учні загальноосвітніх шкіл ( 4,11,18) в рамках діяльності студентсько-учнівського клубу, започаткованого кафедрою суспільних дисциплін ННІП,  провели вечір у Рівненському  академічному українському музично-драматичному театрі, де переглянули виставу «Біла ворона».

Постановка «Біла ворона» - це легенда української театральної сцени. В центрі сюжету – тема героїчного вчинку юної француженки Жанни д'Арк, яка очолила свій народ у визвольній  боротьбі проти поневолювачів. Її ім'я стало символом самопожертви за Батьківщину. І сьогодні в такий непростий для України період ця вистава є  дуже актуальною, повчальною і виховною, адже роки навчання у середній та вищій школі – це, в першу чергу, формування світогляду молодої людини, а не лише період одержання освіти, професії і пізнання світу через вивчення різноманітних дисциплін.  Сучасний навчальний заклад поряд із розв’язанням завдань навчального процесу повинен створювати умови для задоволення потреб у організованому дозвіллі, наповненому інтелектуальною діяльністю, творчістю, спілкуванням яке стимулює духовний розвиток студентів та старшокласників.

Будемо підтримувати подальше культурно - дозвіллєве співробітництво наших студентів ННІП і учнів загальноосвітніх шкіл м. Рівного.

Кафедра суспільних дисциплін,

Заступник директора ННІП М. В. Вікторчук