Вебінар з академічної доброчесності для правників

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У ННІ права студенти та викладачі провели вебінар з академічної доброчесності.

Програма заходу:
1. Тема: "Академічна культура", доповідач: Киричук Богдана, студентка 3 курсу спеціальності 081-Право.
2. Тема: "Фундаментальні цінності академічної доброчесності", доповідач: Сорокіна Вікторія, студентка 3 курсу спеціальності 081-Право.
3. Тема: "Академічна доброчесність- запорука якісної освіти", доповідач: Яскола Валерія, студентка 3 курсу спеціальності 081-Право.
4. Тема: "Види порушень академічної доброчесності", доповідач: Кравчук Ірина, студентка 4 курсу спеціальності 081-Право.
5. Тема: "Відповідальність за порушення академічної доброчесності", доповідач: Сахнюк Віта, аспірантка 4 року навчання спеціальності 081-Право.
6. Тема: "Особливості політики академічної доброчесності, яка реалізовується закладом вищої освіти", доповідач: Батарчук Іванна, студентка 4 курсу спеціальності 081-Право.
7. Тема: "Нормативне підгрунтя академічної доброчесності в НУВГП", доповідач: Багатко Анастасія, студентка 4 курсу спеціальності 081-Право.
8. Тема: "Міжнародний досвід запровадження політики доброчесності в освіті", доповідач: Красько Зорина, студентка 4 курсу спеціальності 081-Право.