В навчальному корпусі №7 відбувся День відкритих дверей

15 травня 2016 року в Навчальному корпусі №7 відбувсь День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування. Абітурієнти, які взяли участь в заході дізналися про напрями та спеціальності, професорсько-викладацький склад, матеріально-технічну базу  університету, умови вступу в вищі навчальні заклади 2016 року та інше. В рамках даного заходу абітурієнтам, які проявили ініціативу навчатись по юридичному профілю було організовано і проведено презентацію спеціальності 081 «Право» Національного університету водного господарства та природокористування. Працівники та студенти навчально-наукового інституту права  розповіли таким абітурієнтам про особливості навчання і дозвілля в інституті права, закріплені за ним спеціалізовані аудиторії та навчальні лабораторії, професорсько-викладацький склад юридичних кафедр та професію юриста. Висловлюємо глибоку вдячність всім, хто взяв участь в організації і проведенні даного заходу!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку