В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 21 листопада 2018 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області відбулися Установчі збори Рівненського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

З вітальним словом до студентів Навчального-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування звернувся Василь Овдіюк, керівник Регіонального центру з надання БВПД, який перший привітав студентство з такою знаковою подією.

Василь Петрович розповів про діяльність центрів з надання БВПД, про наявність підписаного Меморандуму про співпрацю з ГО « Асоціація правників України» та висловив сподівання що і новостворений осередок Ліги студентів АПУ буде підтримувати гарну традицію проведення спільних заходів .

В Установчих зборах Рівненського осередку Ліги студентів Асоціації правників України прийняли участь Голова Відділення АПУ у Рівненській області Алла Філатова та Координатор Північноукраїнського регіону Ліги студентів АПУ Олег Мусій, які спільно з студентами обговорили основні питання, необхідні для початку діяльності осередку, було визначено відповідальних осіб за конкретні напрямки роботи та заплановано проведення перших заходів осередку.

Щиро віримо що ця подія стане початком міцного об’єднання студентів-правників м. Рівного задля сприяння їх професійному зростанню та усвідомленню значення ролі правника у процесах розбудови правової держави.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку