Участь у V Всеукраїнському студентському фестивалі естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

У НУВГП з нагоди Міжнародного дня студента та у рамках відзначення 100-річчя університету відбувся V Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».

У номінації "Естрадна пісня" навчально-науковий інститут права представили:

- студенти 1 курсу Конончук Володимир, Хомчук Віта та Квятковська-Новосельська Тетяна

- студентка 3 курсу Поліщук Оксана.

Ці молоді люди дійсно можуть скласти достойну конкуренцію як зіркам різноманітних співочих реаліті-шоу, якими переповненний ефір українських мас-медій, так і відомим співакам шоу-бізнесу.

Бажаємо творчих успіхів та подальших перемог!!!