УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ

У листопаді 2017 року на базі Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького відбувся І МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ

«ОХОРОНА ТА ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ», у якому взяла участь команда студентів ННІ права у складі третьокурсниць Дикої В.В. та Хоружої І.Г.  під керівництвом завідувача навчально-наукової лабораторії Петровського О.М.

У конкурсі наукових проектів взяли участь, також, провідні вітчизняні та зарубіжні науковці, юристи-практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, здобувачів вищої освіти та ін.

За результатами конкурсного відбору науковий проект нашої команди на тему «Теоретико-правові засади боротьби з кіберзлочинністю» увійшов до колективної студентської монографії (додається у прикріпленому файлі.).

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку