Участь у міжнародній конференції "Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії XXI сторіччя"

24 та 25 квітня 2018 року на базі Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка була організована міжнародна конференція    «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії XXI сторіччя.

Учасниками конференції були представники ОБСЄ, посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, закладів вищої освіти та громадскості.

Серед запрошених були і представники НУВГП: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока Валерій Степанович та заступник директора навчально-наукового інституту права Пасічнюк Василь Борисович.

В контексті проведення конференції було обговорено найбільш актуальні проблеми  сучасної юридичної освіти в Україні.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку