Участь у Хабі по написанню ґрантових проектів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Студенти ННІ права НУВГП стали учасниками Грантового Хабу, що відбувся 11 вересня 2020 року з ініціативи Рівненської обласної ради та Рівненького обласного центру народної творчості. У заході також взяли участь преставники громадскості області.

На початку ґрантового хабу відбулася лекційна частина, на якій говорили про поєднання матеріальної і нематеріальної культурної спадщини із сучасними технологіями, хабами, фестивалями та іншими культурними проєктами та залученням ґрантових коштів для їх реалізації. Потому відбулася презентація методичних матеріалів «Культурний менеджмент в громади: інструкція по написанню ґрантових проєктів», та практичні заняття у групах на чолі з лекторами, котрі навчали написанню проєктних заявок, говорили про ґранти і допомагали формувати ідеї та культурні ініціативи для громад!

В ході заходу авдиторія обмінялася досвідом та культурними ідеями, досвідчені "культурники-ґрантоотримувачі" поділилися своїми здобутими перемогами, а новачки культурного менеджменту отримали настанови та багаж знань у написанні ґрантових проєктів.

Спікери хабу: заступник директора з культурно-масової, інформаційної роботи та креативних індустрій – Ірина Баковецька , завідуюча відділом культурно-масової, інформаційної роботи та креативних індустрій – Юлія Гончарова , провідний методист нематеріальної культурної спадщини та декоративно-ужиткового мистецтва – Людмила Стасюк.

Гостем заходу була Олена Семенович – експертка УКФ, яка поділилася своїм досвідом як експерта так і грантоотримувача.

Отож, цитата на сьогоднішній день - "знання + ініціативність + командна робота" – це все, що потрібно для втілення в життя найцікавіших, вагомих та крутих ідей!
Сподіваємося, що здобутий досвід буде втілюватися в нові культурно-ґрантові проєкти.

Детальніше про подію можна почути на сайті телеканалу "Ритм ТВ" у рубриці Новини.

Читайте нас також: