Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Весна 2019 року традиційно відкриває нові можливості для молодих науковців, адже щороку в цей період відбувається ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього року серед студентів ННІ права до ІІ етапу було відібрано роботи таких студентів: Хоружої Ірини (спеціальність - теорія та історія держави і права; історія правових і політичних вчень; філософія права); Алексєйчук Ольги та Жмаченко Юлії (спеціальність - адміністративне право і процес). Так, 21 березня на базі Запорізького національного університету в роботі науково-практичної конференції Конкурсу взяли участь Алексєйчук Ольга з доповіддю "Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх" (керівник - к.ю.н., доц. Міщук І.В.) та Жмаченко Юлія з доповіддю "Теоретико-правова характеристика насильства у сім'ї" (керівник - к.п.н., доц. Гришко В.І.). 12 квітня на базі Національного авіаційного університету в роботі науково-практичної конференції взяла участь Хоружа Ірина з доповіддю на тему "Роль юридичних клінік у системі реформування юридичної освіти" (керівник - завідувач лабораторії "Юридична клініка" Бачук В.В.) Бажаємо молодим науковцям творчого натхнення, сил і наснаги для звершення нових відкриттів та досягнення дослідницьких цілей.