Участь студентів у щорічному велопробізі...

Участь студентів у щорічному велопробізі...

17 вересня  студенти навчально-наукового інституту права разом із заступником директора з виховної роботи Вікторчук М.В. взяли участь у другому щорічному університетському велопробізі Національного університету водного господарства та природокористування.

Учасники заходу (більше 100 людей) проїхали колоною вулицями міста, згідно з визначеним маршрутом та зупинились у серці студентського містечка – на стадіоні університету.

За словами студентів, особливістю велопробігу є участь в акції ректора Національного університету водного господарства та природокористування Віктора Мошинського.

Цьогорічною особливістю велопробігу було проведення цілої низки конкурсів на фініш, переможець кожного з яких отримав цінні подарунки. Також для учасників велопробігу працювала своєрідна медична ланка, де можна було виміряти свої показники пульсу, дихання тощо та отримати консультацію щодо роботи своєї серцево-судинної системи, а також насолодитися масажем після самого проїзду. Іще однією ізюминкою став величезний торт, якого вистачило для усіх учасників, а пригощала ним міс НУВГП-2017.

Ця подія принесла багато позитивних та приємних вражень!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки