Участь студентів ННІП в КВН

15 жовтня 2015 року в міському палаці культури «Текстильник» відбувся розіграш чергового туру «КРОК» (Кубка Рівненського Освітнього КВК).

Десять команд, що презентували ВНЗ всіх видів акредитації нашого міста, зійшлись у гумористичному протистоянні. Однією з цих команд стала команда навчально-наукового інституту права НУВГП «Офісний планктон», котра взяла участь в даному розіграші вперше.

Команди змагались у конкурсах «візитка», «біатлон» та «розминка». Тут слід зазначити, що рівень команд був досить високим і не було жодного із колективів, що не примусив би глядачів здригатись від гумору. Проте, завжди повинен бути переможець, і ним виявився досить цікавий колектив, що складався із... однієї людини. Команда КВН «Маленька таємниця» НУВГП, а саме капітан, фронтмен та автор жартів в одному лиці – Григорій Рицький.