УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ННІП У ТРЕНІНГУ «МОДЕЛЮВАННЯ ПАРЛАМЕНТУ»

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ННІП У ТРЕНІНГУ  «МОДЕЛЮВАННЯ ПАРЛАМЕНТУ»

30-31 березня 2017 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся тренінг «Моделювання парламенту». Серед 40 студентів з чотирьох вишів Рівненської області були і студенти навчально-наукового інституту права, зокрема: Шульга В. (4 курс),  Кутинець В. (4 курс), Ящук М. (4 курс), Солощук А. (4 курс), Кісілевич К. (3 курс) та Алексєйчук О. (3 курс).

Під час тренінгу студенти навчалися політичної грамотності, вчилися публічно виступати, захищати свою позицію та орієнтуватися в ідеологіях. Також, розібралися у визначних постатях усіх ідеологій, брали участь у переговорах та моделюванні парламенту, адже практика переговорів, вміння переконувати та виступати на публіку, основи теорії ідеологій і парламентська робота – це незамінні складові професійної компетентності майбутніх юристів.

Студенти отримали масу емоцій та задоволення від такого тренінгу та були нагороджені сертифікатами.

А ми, в свою чергу, впевнені, що ця молодь створить яскраве майбутнє нашої країни. Ну і не загубиться у політичному просторі! Бажаємо їм наукових здобутків, творчих злетів, удачі та наснаги!