Участь студентів ННІП у «Студентській весні» була вдалою

Зацвіло білопінне  диво на вулицях нашого міста. Забуяла рослинність і оживила традиції студентського життя в Національному університеті водного  господарства  та природокористування  традиційним фестивалем «Студентська весна».

Жартами  та веселощами  розпочали виступ студенти навчально-наукового інституту права. Ведучі - учасники команди КВК «505» студенти-правники Микола Забава та Олександр Мельничук оригінально представляли  кожного учасника «Студентської весни».  Зі сцени  лунали  пісні у виконанні  Поліщук Оксани, Кохно Лілії,  Гордійчук Ярослави, авторський вірш читала  студентка першого курсу Зінюк Валерія, танго  парами закружляло майбутніх юристів   першого та другого курсів. Глядачі та члени журі сміялися з іскрометної, сміхової культури, яка переповнює відому п’єсу Михайла Старицького «За двома зайцями», уривок  з  якої лунав зі сцени у виконанні студентів  Мазур Катерини, Гриба Павла, Хоружої Ірини та   Дикої Вікторії.  Чимало посмішок  викликали жарти членів команди КВК «505» та  кадри відеороликів «Наші викладачі очима студентів» та «Якби в ННІП навчалися студенти різних національностей».  На завершення концерту всі учасники подякували глядачам та членам журі за увагу, а заступнику директора, к.п.н., старшому викладачу кафедри спеціальних юридичних дисциплін Вікторії Гришко за підготовку до виступу  у фестивалі  «Студентська весна».  Кращі номери  представлені студентами інституту права за рішенням членів жюрі будуть виконуватися на заключному гала-концерті.

Дякуємо нашим студентам за гарні враження та приємний настрій.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку