Участь студентів ННІ права в семінарі "Можливості академічної мобільності в Австрії та Німеччині"

5 травня 2017 року в рамках кампанії міжнародного освітнього проекту «Дивись ширше» відбувся в НУВГП семінар "Можливості академічної мобільності в Австрії та Німеччині» присвячений Дню науки.  Серед учасників семінару були студенти 2 курсу навчально-наукового інституту права Кузьмич Валентина, Шевчук Кристина, Свідзінська Карина, Кривинчук Аліна та Омельчук Любов.

Семінар по скайп-зв’язку проводив керівник проекту Дмитро Виговський. Він розповів про можливості українських студентів та викладачів навчатися в університетах Австрії та Німеччині, відповідав на численні запитання з аудиторії.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку