У Рівненському апеляційному господарському суді відбувся ознайомчий семінар для студентів-правників

16 лютого 2017 року, у Рівненському апеляційному господарському суді відбувся день відкритих дверей у формі ознайомчого семінару для студентів випускних курсів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів Рівненщини.

На запрошення суду були направлені одні з кращих студентів 4-го курсу навчально-наукового права Кутинець Вікторія, Полюхович Ірина, Пахнюк Аліна.

Зустрів студентську молодь заступник голови суду Мельник О.В., який яскраво та змістовно розповів про повноваження, юрисдикцію РАГС, особливості господарського судочинства в апеляційній інстанції.

Учасники семінару із цікавістю переглянули продемонстрований фільм про Рівненський апеляційний господарський суд, знятий до 25 річчя утворення господарських судів в Україні, з якого дізналися про історію створення,  структуру, склад суддівського корпусу та апарату суду.

Закріпила уяву студентів про організацію роботи суду, його специфіку керівник апарату суду Турович Н.С., яка здійснила з ними захоплюючу  екскурсію судом, докладно розповіла про роботу кожного відділу та відповідала на питання.

Голова суду Савченко Г.І. також з радістю запросив учасників  семінару до свого кабінету, і вони були захоплені розповіддю про його життєвий шлях,  привітністю та безпосередністю.

Особливу зацікавленість у майбутніх юристів викликав процес розгляду апеляційних скарг у двох судових провадженнях, на яких вони були присутні, а після цього мали змогу ставити питання  безпосередньо колегії суддів і керівнику апарату суду.

У свою чергу організатори заходу побажали студентам гарних успіхів, високих цілей та їх досягнень.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку