У навчально-науковому інституті права НУВГП відсвяткували День юриста

Щороку 8-го жовтня в Україні відзначають День юриста. Тому не дивно, що вже традиційно  з нагоди цього свята проходять урочистості у навчально-науковому інституті права Національного університету водного господарства та природокористування.

Цьогоріч у стінах вишу було проведено практичний семінар «Судова реформа в Україні», участь у якому взяли студенти і професорсько-викладацький склад  ННІ права, керівництво НУВГП у складі проректора з науково-педагогічної роботи Валерія Сороки, начальника навчально-методичного відділу Наталії Ковальчук та запрошені гості, серед яких голова апеляційного суду Рівненщини Олег Полюхович і керівник міського суду Петро Денисюк.

Відкрив свято директор ННІ права проф.  Валерій Цимбалюк, який зазначив, що на юристів покладена непроста місія – бути на сторожі законності і справедливості, захищати честь, права і свободи громадян, допомагати їм розібратися у непростих законодавчих хитросплетіннях. Саме тому у ННІ права значна увага приділяється практичному навчанню студентів. Зокрема, створено навчальні лабораторії, спеціалізовані аудиторії та єдиний в Рівненській області Незалежний центр судових експертиз. Провідні фахівці НЦСЕ проводить судові експертизи: будівельно-технічну; земельно-технічну; економічну; товарознавчу; інженерно-гідротехнічну; інженерно-меліоративну, а також надають відповідні висновки.

Перед великою аудиторією студентства ННІ права виступив з привітальним словом і проректор НУВГП Валерій Сорока. Він зазначив, що ННІ права є наймолодшим серед інших інститутів, проте уже теж має вагомі досягнення. На цей час тут навчається близько 600 студентів, працюють 4 доктори наук, 6 професорів та понад 30 кандидатів наук. У складі  ННІ права функціонують 5 навчально-наукових лабораторій, науково-дослідницький центр правової інформатики та Незалежний центр судових експертиз. Діють студентські наукові гуртки та школа журналістики. Троє студентів ННІ права за результатами своїх наукових досліджень стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Всеукраїнських олімпіад, а більше 60 студентів-науковців опублікували статті у фахових виданнях України. В кінці свого виступу Валерій Сорока нагородив почесними грамотами викладачів за трудові досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю.

Практична частина семінару була змістовною та динамічною. Про плюси та мінуси судової реформи розповідали запрошені гості Олег Полюхович та Петро Денисюк, які мають значний досвід з даної проблеми, адже вкладають багато зусиль, професійних знань та навичок для належної реалізації судової реформи. Студенти активно ставили питання виступаючим  та брали участь в обговоренні.

Заступники директора ННІ права Інна Міщук та Вікторія Гришко нагородили кращих студентів грамотами за відмінне навчання і значні здобутки у науковій, спортивній та культурно-масовій роботі.

Прикрасою заходу були виступи кращих мистецьких колективів ННІ права.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку