Творча майстерня Валерія Сидорука розпочала роботу

29 жовтня    відбулося друге заняття школи журналістики  фахової лабораторії кафедри міжнародного права та юридичної журналістики інституту права.

Цікаво і змістовно  презентував вступ до спеціальності  кандидат історичних наук,    доцент  Валерій Сидорук.  Лауреат всеукраїнської номінації «Золоте перо», людина,  яка віддала журналістиці понад чверть віку - від посади  кореспондента до редактора районної газети, завідувача відділом обласного часопису, він понад двадцять років передає свій досвід  творчій молоді  рівненських вишів.

На занятті  пан Валерій поділився творчим досвідом і розкрив таємниці художньої майстерності.

Зокрема, увага присутніх зверталася до  вміння вийти на контакт із співрозмовником , завоювати довір’я, логічно мислити, підібрати до матеріалу  влучний заголовок, порушити актуальну проблему, знайти свій шлях у розгортання сюжету, фахово розставити  акценти.

Всі бажаючі можуть приєднатися до слухачів школи. Звертатися  в аудиторію А-217 корпусу № 2