Три свята Інституту права

Відразу три свята відзначив Навчально-науковий інститут права в актовій залі університету у переддень Покрова Пресвятої Богородиці: День юриста, рік заснування свого інституту та День захисника України.

Серед гостей на урочистостях були присутні керуючий справами виконавчого комітету Петро Середюк, керуючий справами Рівненського інституту права Володимир Якимчук, представники ГО «Ветерани АТО Рівненщини» та Української Спілки ветеранів Афганістану, а також керівництво, викладачі і студенти.

Як розповів асистент кафедри спеціальних юридичних дисциплін Василь Пасічнюк, під час заходу Подяками Рівненської міської ради та виконкому за високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність та підготовку висококваліфікованих фахівців було нагороджено більше десяти викладачів інституту.

В свою чергу, ректорат університету спільно з директоратом ННІП нагородив Почесними грамотами студентів за відмінне навчання, наукову діяльність, високі досягнення у спорті та активну громадську позицію.

Від імені інституту за сприяння у розвитку навчально-наукового інституту права Подяками були нагороджені і представники батьківського комітету.

А у фойє гості урочистостей та усі бажаючі змогли побачити найкращі підручники, навчальні посібники та монографії викладачів кафедр ННІП.

Тут же кафедра спеціальних юридичних дисциплін представила ексклюзивну експозицію криміналістичної техніки часів СРСР.

В свою чергу, кафедрою державного управління, документознавства та інформаційної діяльності було представлено експозицію історії матеріальних носіїв інформації. З великим захопленням учасники заходу розглядали експонати музею навчально-наукового інституту права. Тут були представлені монети різних часів та народів, починаючи із скіфо-сарматської доби, персні, наконечники стріл, зброя, побутові речі стародавніх часів, натільні хрести, старовинна література та інше.

І, звісно, яке свято без концерту! Найактивніші студенти інституту виконали присутнім свої найкращі хореографічні та музичні номери, показали жартівливі мініатюри та гуморески.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку