Тренінгове практичне заняття «Проведення огляду місця події за фактом виявлення трупа»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

14 вересня 2023 року о 13:00 було проведено тренінгове практичне заняття з освітньої компоненти: «Криміналістика» у групі ПР-42 на полігоні N 2. Тема заняття: «Проведення огляду місця події за фактом виявлення трупа», викладач - ств. кафедри правоохоронної діяльності та спеціальних юридичних дисциплін Давидюк Петро Петрович.

Студенти мали можливість застосувати отримані теоретичні знання у практичній площині, поринути у процес вивчення місця події, виявлення, фіксації та вилучення слідів та інших речових доказів для зʼясування характеру події, що відбулася, особи злочинця, мотивів вчинення злочину, а також встановлення інших фактів , що мають значення для розслідування.