Тиждень психології

Студенти ННІ Права, які відвідують дисципліну «Психологія», вирішили по-своєму відзначити День, присвячений в Україні саме психології – 23 квітня. Тому з 18 по 24 квітня в Інституті запроваджено Тиждень психології.

Студенти груп ПР-11.12 та ДІД-11 створили стенди на актуальні психологічні теми, що хвилюють кожну людину, такі як: подолання стресу, методи попередження конфлікту, твої сильні риси.

Вихованці інституту права також пробували викласти свої глибокі роздуми у психологічних есе на серйозні питання: роздуми про особистість і про любов, чиїм життям ми живемо, що таке для мене щастя, дорослішання і відповідальність, мрія та надія, знайти своє місце. Найбільше молодих людей у пощуках щастя та з вагомим поглядом на своє життя.

У рамках тижня Психології відбулося 2 зустрічі із психологом на тему визначення адаптованості і саморегуляції, а також на тему профілактики шкідливих звичок.

Ще однією подією стала участь студентки Обухової К.А, яка вивчає дисципліну «Педагогіка і психологія», у Міжнародній студентській конференції «Перспективи розвитку професійно спрямованих мовних компетенцій в сучасній науці», у ЖДУ імені Івана Франка, з доповіддю на англійській мові про проблему розвитку комунікативної компетенції у магістрів вищого технічного навчального закладу. Науковий керівник  - кандидат пед. наук, доцент Якубовська С.С.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку