Теорія у поєднанні з практикою: екскурсія в Апеляційний суд Рівненської області

Теорія у поєднанні з практикою: екскурсія в Апеляційний суд Рівненської області

02 лютого 2018 студенти ННІ права відвідали Апеляційний суд Рівненської області, оскільки освітній процес повинен бути спрямованим таким чином, аби студенти, окрім теоретичних знань, отримували й практичний досвід, який уже найближчим часом знадобиться майбутнім юристам для досягнення професійних висот.

Студенти побували на кількох судових засіданнях, у ході яких розглядались матеріали адміністративних проваджень за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також Митного кодексу України.

Суддя-секретар судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області Василь Сачук після завершення засідання поспілкувався зі студентами, розповів їм про вимоги, які нині ставляться державою перед судовою владою, акцентував увагу майбутніх правників на професійних якостях, якими обов’язково повинні володіти випускники юридичних факультетів, а також розповів про нові процесуальні кодекси та зміни, що відбулися. 

Під час екскурсії приміщенням Апеляційного суду Рівненської області на запитання студентів відповіли судді-спікери Сергій Єремейчук та Сергій Хилевич.Ці судді не лише здійснюють судочинство, а ще й охоче та уміло спілкуються з засобами масової інформації, громадськістю, представниками громадських активістів. Увагу гостей судді-спікери звернули на старанності й скрупульозності в навчанні, що дозволить їм посісти гідне місце в юриспруденції.  назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки