Свято першокурсника

Свято  першокурсника

З року в рік в НУВГП підтримують  добру традицію на початку навчального року проводити свято   посвяти першокурсників у студенти. Ще вчора діти – тепер студенти.  Вони розпочали новий етап свого життя. Прийшли сюди з новими ідеями, надіями, сподіваннями. Позаду дитинство з його радощами та маленькими неприємностями. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії.

Усього на Рівненщині майже 10 тисяч молодих людей стали першокурсниками. З них лави студентів НУВГП поповнили 1 583 дівчат та хлопців. Із загальної кількості першокурсників водного університету 716 вступили на державне замовлення а 867 – за контрактом. Студентами ННІ права в цьому році стали більш ніж 250 юнаків та дівчат з рівненщини та сусідніх  областей.

В цей святковий день, коли все навкруги пройнято атмосферою любові, доброзичливості, обличчя усіх сяють усмішками і щастям, хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалася з вами протягом усього року. Щоб ви своїми успіхами, поки що у навчанні, тішили своїх батьків та викладачів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку