"Судові дебати - складові судового процесу" тема екскурсії в оновлений суд

17 квітня 2018 року студенти 1 курсу у рамках роботи гуртка "Правова комунікація" відвідали відкриті судові засідання в Апеляційному суді Рівненській області. Основним завданням студентів був аналіз таких складових судового процесу  як судові дебати (їх значення, принципи, структура, властивості (ясність, лаконічність, грамотність і точність тощо) та останнє слово підсудного.

До початку судового засідання студентам провели екскурсію в оновленому приміщені суду, також вони мали можливість поспілкуватися з прес-секретарем суду Кузьменко Оленою та суддями. Першокурсники спробували і себе в ролі суддей.

Зе результатами екскурсії Давидюком Миколою підготовлено статтю на тему "Особливості судового красномовства"

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку