Студентській моніторинг інноваційних процесів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Серед здобувачів освіти Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування проведене опитування щодо рівня й перспектив впровадження новітніх технологій навчання в освітній процес підготовки майбутніх юристів. Опитування проводилося у межах заходів ННІП НУВГП щодо підвищення якості освітнього процесу та розвитку його інноваційної складової.

В опитуванні взяли участь студенти бакалаврської та магістерської програм спеціальності 081 «Право» – загалом 185 здобувачів освіти, що становить 63,36% від загальної кількості тих, хто навчається на вказаних програмах на денній формі. За допомогою анкети, що була укладена професором кафедри правових природоохоронних дисциплін ННІП НУВГП Андрієм Матвійчуком та старшим викладачем кафедри правоохоронної діяльності та спеціальних юридичних дисциплін Олександра Кубая, досліджувалася ціла низка питань, серед яких: Чи цікаво вчитися у Навчально-науковому інституті права НУВГП? Чи вважаєте, що зміст навчання (методи і способи викладання навчального матеріалу) варто змінити? Які інноваційні технології використовують викладачі Навчально-наукового інституту права НУВГП у своїй роботі? Результати опитування представлені на слайдах.