СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА-2018 – ФЕЄРИЧНЕ СВЯТО У ННІ ПРАВА

20 квітня у навчально-науковому інституті права відбувся щорічний концерт «Студентська весна-2018». Безліч приємних вражень залишилося у глядачів від цікавих та видовищних виступів студентів: інструментального дуету Велігорського В. та Ніколайчук В., сучасних танців від гурту «Чорно-біле»,  Лівчук С. і Волкової І.,  вальсу від Гіжицького А. та Волкової І.. Зачарував присутніх авторський вірш та пісня  у виконанні Хомчук В. Своїм вокалом потішили і Поліщук О., Кохно Л. та Конончук В. Посмішила своїми жартами команда КВК «Діти прокурора».

Окрасою концерту були театральний номер, присвячений бійцям АТО та спільний СТЕМ студентів і викладачів «День студентського самоврядування».

Дякуємо нашим талановитим студентам за гарний настрій. Бажаємо творчої наснаги, успіхів та перемоги!!!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку